Lezzetler Dünyası, Türkiye’deki en geniş yemek tarifi portföyüne sahip yemek blogudur.

Sürekli oluşturulan yeni yemek mönüleri ile eskiden gelen yemek kültürlerimizin birleştirdiği yemek tariflerinden oluşturulan içeriklerimizle daha fazla kişiye hitap etmeyi sürdürmekteyiz.

Lezzetler Dünyası’nda Reklam Seçenekleri:

Şu an için Lezzetler Dünyası’da banner reklam, sponsorluk bazında reklam verme, içerik reklam ve tarif içi marka tanıtım reklamları verme şansınız bulunmaktadır.

Banner Reklam:

Lezzetler Dünyası sayfasında çeşitli ebatlarda banner reklamınızı yayınlayabilirsiniz.

Sponsorluk:

Bu sistem aylık anlaşmalar ile tüm Lezzetler Dünyası sayfalarında sağ kolonda, RSS kaynağında ve yeni yazılar ile gönderilen e-posta bülteninde yazı altlarında yer almanız prensibinde uygulanmaktadır.

Sponsorluk koşulları aşağıdaki gibidir:

1. Banner boyutunuz

  • 125 pixel’e 125 pixel olmalıdır. (125 x 125)
  • 225 pixel’e 225 pixel olmalıdır. (225 x 225)
  • 250 pixel’e 250 pixel olmalıdır. (250 x 250)
  • 468 pixel’e 60 pixel olmalıdır. (468 x 60)

Animasyonlu bannerlar için birden fazla ürün gösterimi kabul edilmemektedir.

 v  Her bir sponsor kutusu için aylık ücret 250 TL + KDV‘dir.

2. İçerik sponsorlukları yazı içinde gerek görsel anlatım gerekse metinsel anlatım içinde Marka Adı ile anlatılan sponsorluk çalışmalarıdır.

Her bir içerik sponsorluğu için ücret 50  TL + KDV‘dir.

3. Malzemeler Listesi içerik sponsorluğu yazı içinde anlatılan yemeğin malzemeler kısmında kullanılacak malzemelerin direk Marka Adı ile yazıldığı malzemelerin içerik reklamcılığıdır.

Her bir tarif listesi için ücret 50  TL + KDV‘dir. Her tarif listesinde bir Marka Adı 3 kez bulunabilir.

4.RSS Kaynağı sponsorluk çalışması. Lezzetler Dünyası içeriğinin RSS üzerinden otomatik olarak gönderilen takipçilere reklam verecek olan Marka Adı – Logosunun geçtiği RSS bağlantı ile otomatik mail üzerinden reklam gönderimi

Her bir RSS Kaynağı sponsorluğu için ücret 50  TL + KDV‘dir.

5. Ahçının El Kitabı içerik sponsorluğu çalışması. Marka’nın önereceği marka adıyla geçebilecek kolay yemek yapımı konusunda tarif ya da yöntemlerin Marka Adı – Logosuyla tanıtıldığı içerik sponsorluğu çalışması.

Her bir Ahçının El Kitabı içerik sponsorluğu çalışması için ücret 50  TL + KDV‘dir. Her içerikte Marka Adı 3 kez bulunabilir.

6. Sponsorluk talebiniz Lezzetler Dünyası içeriğine uygun görüldüğü takdirde kabul edilecektir.

 

Eğer Lezzetler Dünyası‘na farklı şekillerde sponsor olmak istiyorsanız, lütfen iletişim formumuzdan şirketiniz ve sponsorluk süreniz ile ilgili bilgilerinizi gönderiniz. (Farklı reklam ve sponsorluk teklifleriniz için de iletişime geçebilirsiniz.)